معرفی کوتاهی درباره شرکت ما

به همت جمعی از اساتید دانشگاه با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال 1388 تاسیس گردیده است.

این شرکت با آنالیز، طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای MIS ، کار خود را آغازکرده و با به کارگیری تکنولوژی های روز نرم افزاری و استفاده از کارشناسان و مشاوران مالی و فراهم سازی زمینه های مساعد جهت افزایش سرعت و دقت در تولید محصولات توانست محصولات جامع و کامل را به بازار نرم افزار ایران ارائه نماید.

دپارتمانهای وب و شبکه و  برنامه نویسی این شرکت از سال90 در زمینه اجرا و ارائه راه حل های جامع شبکه و برنامه نویسی و بانک اطلاعاتی  با استفاده ازگروهی از مهندسان متخصص و با تجربه تاسیس گردید.

 

آموزش وب

ما که هستیم

اعضای این تیم شامل مهندسین کامپیوتر – گرایش نرم افزار، وب و فناوری اطلاعات می باشد که با تلاش و همکاری یکدیگر تیمی کامل و قوی در خصوص پروژه های وب – برنامه نویسی – شبکه – دوربین مداربسته و … بسیاری از پروژه های دیگر در این زمینه فعالیت دارند.

 

هر یک از تیم ها در حوزه فعالیت خود دارای نمونه پروژه های مهم و بزرگ بوده که در شبکه های اجتماعی و انجمن ها به طور کامل معرفی شده اند.

تیم ما

هدی نیک نهاد

هدی نیک نهاد

کامپیوتر – نرم افزار

هدی نیک نهاد کارشناس ارشد کامپیوتر نرم افزار – مدرس دانشگاه.

مدرس دوره های IELTS و برگزار کننده آموزش های تخصصی ریدینگ Reading، لیستنینگ Listening، رایتینگ Writing، اسپیکینگ Speaking.

اسماعیل طغرایی

اسماعیل طغرایی

کامپیوتر – نرم افزار

اسماعیل طغرایی کارشناس ارشد کامپیوتر نرم افزار – مدرس دانشگاه و برنامه نویس حوزه وب.

مدرس دوره های وردپرس WordPress و جاوا اسکریپت Javascript، CSS، PHP و شبکه مقدماتی و پیشرفته، مدیر پروژه های برنامه نویسی تحت ویندوز و وب.