متلب

نرم افزار متلب

متلب محیط نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه‌نویسی نسل چهارم است. واژهٔ متلب حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه است، که در آن حتی اعداد منفرد هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته می‌شوند.

View Service Detail
database

پایگاه داده ها

پایگاه داده به مجموعه‌ای از داده‌های مرتبط، ساختار مند یا سازمان‌یافته گفته می‌شود که دسترسی به این اطلاعات معمولاً از طریق سیستم مدیریت پایگاه داده یا (DBMS) صورت می‌گیرد.

View Service Detail
فتوشاپ

گرافیک کامپیوتری

گرافیک ‌کامپیوتری به تصاویر و فیلم هایی اطلاق می شود که با استفاده از کامپیوتر ساخته می شوند. این تصاویر تولید شده توسط کامپیوتر به کمک سخت افزار و نرم افزار تخصصی گرافیکی ایجاد میشود.

View Service Detail
سی شارپ

برنامه نویسی سی شارپ

C# یک زبان برنامه‌نویسی شی گرا و کامل است که به برنامه‌نویسان این امکان را می‌دهد اپلیکیشن‌هایی (cross-platform) برای پلتفرم‌های ویندوز، تحت وب و موبایل بنویسند.

View Service Detail
شبکه های کامپیوتری

شبکه های کامپیوتری

شبکه کامپیوتری ارتباط دو یا چند کامپیوتر است که اجازه می‌دهد اطلاعات بین آن‌ها به اشتراک گذاشته شود. این کار می‌تواند بین کامپیوترها در خانه، در یک شرکت، یک سازمان بزرگ و یا حتی در سطح جهانی صورت گیرد.

View Service Detail
آموزش وب

طراحی وب سایت

یک طراح سایت ، عناصر بصری یک سایت را خلق می کند. مانند رنگ ها، طرح بندی، قالب بندی و غیره. او باید درک خوبی از اصول طراحی داشته باشد و یاد بگیرد، که چگونه از نرم افزار هایِ اصلیِ طراحی استفاده کند.

View Service Detail