وب سایت مجمتع الماس درخشان

الماس درخشان

آدرس وب سایت:

http://almasederakhshan.ir

ویژگی های این وب سایت:

  • یک وب سایت اقامتی – خبری – گردشگری
  • معرفی بخش های مختلف Complex به همراه تبلیغات و محصولات
  • نمایش آنلاین موقعیت محل Complex بر روی نقشه گوگل و ثبت اطلاعات آن در گوگل در راستای SEO (بهینه سازی جستجو در موتورهای جستجوی وب)
  • نمایش گالری عکس شخصی سازی شده
  • قابلیت Responsive جهت مشاهده وب سایت در بهترین حالت روی تبلت و گوشی موبایل

این وب سایت جهت معرفی و رزرو و فروش محصولات کامپلکس الماس درخشان طراحی شده است، که علاوه بر امکانات فروشگاهی و رستوران های مختلف دارای جایگاه بنزین و گازوییل و کارواش نیز می باشد.

مجتمع خدمات رفاهی الماس درخشان با اعتباري بالغ بر 120 ميليارد ريال و اشتغال‌زايي 200 نفر توسط استاندار قزوين به بهره‌برداري رسيد.

فاز اول اين مجموعه شامل نمازخانه، جايگاه سوخت‌رساني بنزين، نفت وگاز، رستوران، غرفه‌هاي خدماتي تجاري، خدمات تعميرگاهي بين شهري و فاز دوم نيز شامل غرفه‌هاي خدماتي- تجارتي- فست فود مدرن با ظرفيت 100 نفر و رستوران‌هاي سنتي و كلاسيك است.

مجتمع الماس درخشان سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی در مسیر قزوین به آبیک در محدوده شهر محمدیه در دهه فجر به بهره برداری رسید.

این مجتمع در زمینی به مساحت ۵۰ هزار مترمربع و زیربنای ۲۰ هزار مترمربع به بهره برداری رسید که با افتتاح آن برای ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده است.

در فاز اول این مجتمع رفاهی، نمازخانه، جایگاه سوخت، بنزین و نفت گاز، رستوران، واحدهای تجاری و پذیرایی ویژه اتوبوسها، کارواش، تعمیرگاه و تعویض روغنی پیش بینی شده است.